Hoekwoning Palet 20 Almelo

Palet 20, 7606 GZ Almelo

130 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Palet 20 is een hoekwoning in Almelo, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 173 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Palet 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palet 20

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Almelo

960 Inwoners
490 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Midden Noord
35% Koopwoningen
6.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palet 20

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Palet 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Palet 20?

De prijsindicatie voor Palet 20 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Midden Noord is €191.000. Dat komt neer op circa €1.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palet 20 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord?

Palet 20 is een hoekwoning van 130 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palet 20?

Palet 20 is een hoekwoning in Ossenkoppelerhoek Midden Noord, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Palet 20 vergeleken met de buurt?

Palet 20 heeft 130 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek Midden Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palet 20 en wat betekent dat?

Palet 20 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Palet 20?

Palet 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Midden Noord?

De wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Midden Noord?

Vanuit Palet 20 in Ossenkoppelerhoek Midden Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.