2-onder-1-kapwoning Schoolstraat 114 Almelo

Schoolstraat 114, 7606 ER Almelo

137 m² Bouwjaar 1952 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Schoolstraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 320 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
320 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 114

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Almelo

960 Inwoners
490 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Midden Noord
35% Koopwoningen
6.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoolstraat 114

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 114?

De prijsindicatie voor Schoolstraat 114 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Midden Noord is €191.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 114 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord?

Schoolstraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 114?

Schoolstraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning in Ossenkoppelerhoek Midden Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schoolstraat 114 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 114 heeft 137 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek Midden Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 114 en wat betekent dat?

Schoolstraat 114 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 114?

Schoolstraat 114 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Midden Noord?

De wijk Ossenkoppelerhoek Midden Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Midden Noord?