Streetview Schoolstraat 14 Almelo

Schoolstraat 14, 7606 EN Almelo

109 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Schoolstraat 14 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
278.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
376.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

900 Inwoners
490 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Oost
47% Koopwoningen
5.786 Inwoners per km²

Locatie van Schoolstraat 14

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Oost is €179.000. Dat komt neer op circa €1.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 14 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Oost?

Schoolstraat 14 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Oost. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.786 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 14?

Schoolstraat 14 is een woonhuis in Ossenkoppelerhoek Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 14 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 14 heeft 109 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 14 en wat betekent dat?

Schoolstraat 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 14?

Schoolstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Oost?

De wijk Ossenkoppelerhoek Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Oost?

Vanuit Schoolstraat 14 in Ossenkoppelerhoek Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.