Eengezinswoning, vrijstaande woning Rietstraat 235 Almelo

Rietstraat 235, 7606 BT Almelo

175 m² Bouwjaar 1922 7 kamers 3 slaapkamers Label F

Rietstraat 235 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 305 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rietstraat 235

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietstraat 235

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
274.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
353.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.9%
CO₂-emissie
64.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (132.0 m²)

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Almelo

965 Inwoners
465 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Boomplaats
32% Koopwoningen
6.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietstraat 235

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Rietstraat 235

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietstraat 235?

De prijsindicatie voor Rietstraat 235 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomplaats is €184.000. Dat komt neer op circa €1.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietstraat 235 zich tot de wijk Boomplaats?

Rietstraat 235 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 175 m² in de wijk Boomplaats. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietstraat 235?

Rietstraat 235 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Boomplaats, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rietstraat 235 vergeleken met de buurt?

Rietstraat 235 heeft 175 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Boomplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietstraat 235 en wat betekent dat?

Rietstraat 235 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietstraat 235?

Rietstraat 235 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 132 m².

Hoe is de woningmarkt in Boomplaats?

De wijk Boomplaats in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomplaats?

Vanuit Rietstraat 235 in Boomplaats bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.