Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 421 m²
Bornerbroeksestraat 288 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 421 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bornerbroeksestraat 288
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Bornerbroeksestraat 288 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomplaats is €184.000. Dat komt neer op circa €1.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBornerbroeksestraat 288 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Boomplaats. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.617 inwoners per km².
Bornerbroeksestraat 288 is een woonhuis in Boomplaats, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bornerbroeksestraat 288 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 421 m². In Boomplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boomplaats in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Bornerbroeksestraat 288 in Boomplaats bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bornerbroeksestraat 288: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Boomplaats: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €130.000 tot €155.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Boomplaats is €184.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.