Streetview Bornerbroeksestraat 230 Almelo

Bornerbroeksestraat 230, 7606 BR Almelo

130 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Bornerbroeksestraat 230 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bornerbroeksestraat 230

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bornerbroeksestraat 230

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Almelo

965 Inwoners
465 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
461 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Boomplaats
32% Koopwoningen
6.617 Inwoners per km²

Locatie van Bornerbroeksestraat 230

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Bornerbroeksestraat 230

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornerbroeksestraat 230?

De gemiddelde woningwaarde in Boomplaats is €184.000. Dat komt neer op circa €1.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornerbroeksestraat 230 zich tot de wijk Boomplaats?

Bornerbroeksestraat 230 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Boomplaats. De buurt telt 461 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornerbroeksestraat 230?

Bornerbroeksestraat 230 is een woonhuis in Boomplaats, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bornerbroeksestraat 230 vergeleken met de buurt?

Bornerbroeksestraat 230 heeft 130 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Boomplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bornerbroeksestraat 230 en wat betekent dat?

Bornerbroeksestraat 230 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bornerbroeksestraat 230?

Bornerbroeksestraat 230 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boomplaats?

De wijk Boomplaats in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomplaats?

Vanuit Bornerbroeksestraat 230 in Boomplaats bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.