Streetview Frederik van Eedenstraat 28 Almelo

Frederik van Eedenstraat 28, 7606 BJ Almelo

75 m² Bouwjaar 1959 4 kamers Label D

Frederik van Eedenstraat 28 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Frederik van Eedenstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik van Eedenstraat 28

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

900 Inwoners
490 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Oost
47% Koopwoningen
5.786 Inwoners per km²

Locatie van Frederik van Eedenstraat 28

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Frederik van Eedenstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik van Eedenstraat 28?

De prijsindicatie voor Frederik van Eedenstraat 28 ligt rond €65.000 tot €90.000. De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Oost is €179.000. Dat komt neer op circa €2.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik van Eedenstraat 28 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Oost?

Frederik van Eedenstraat 28 is een appartement van 75 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Oost. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.786 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik van Eedenstraat 28?

Frederik van Eedenstraat 28 is een appartement in Ossenkoppelerhoek Oost, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frederik van Eedenstraat 28 vergeleken met de buurt?

Frederik van Eedenstraat 28 heeft 75 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Ossenkoppelerhoek Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik van Eedenstraat 28 en wat betekent dat?

Frederik van Eedenstraat 28 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Frederik van Eedenstraat 28?

Frederik van Eedenstraat 28 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Oost?

De wijk Ossenkoppelerhoek Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Oost?

Vanuit Frederik van Eedenstraat 28 in Ossenkoppelerhoek Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.