Streetview Nicolaas Beetsstraat 5 Almelo

Nicolaas Beetsstraat 5, 7606 BC Almelo

142 m² Bouwjaar 1956

Nicolaas Beetsstraat 5 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 470 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Beetsstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

900 Inwoners
490 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Oost
47% Koopwoningen
5.786 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Beetsstraat 5

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Nicolaas Beetsstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Beetsstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Oost is €179.000. Dat komt neer op circa €1.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Beetsstraat 5 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Oost?

Nicolaas Beetsstraat 5 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Oost. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.786 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Beetsstraat 5?

Nicolaas Beetsstraat 5 is een woonhuis in Ossenkoppelerhoek Oost, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Beetsstraat 5 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Beetsstraat 5 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 470 m². In Ossenkoppelerhoek Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Oost?

De wijk Ossenkoppelerhoek Oost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Oost?

Vanuit Nicolaas Beetsstraat 5 in Ossenkoppelerhoek Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaas Beetsstraat 5: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ossenkoppelerhoek Oost?