Streetview Adriaen Brouwerstraat 20 Almelo

Adriaen Brouwerstraat 20, 7606 AM Almelo

94 m² Bouwjaar 1952 Label A+++

Adriaen Brouwerstraat 20 is een woning in Almelo, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
94 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Adriaen Brouwerstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaen Brouwerstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
110.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
43.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
77.4%
CO₂-emissie
10.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

990 Inwoners
460 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€180.000 Gem. woningwaarde Ossenkoppelerhoek Midden Zuid
18% Koopwoningen
3.183 Inwoners per km²

Locatie van Adriaen Brouwerstraat 20

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Adriaen Brouwerstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaen Brouwerstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid is €180.000. Dat komt neer op circa €1.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaen Brouwerstraat 20 zich tot de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

Adriaen Brouwerstraat 20 is een woning van 94 m² in de wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaen Brouwerstraat 20?

Adriaen Brouwerstraat 20 is een woning in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Adriaen Brouwerstraat 20 vergeleken met de buurt?

Adriaen Brouwerstraat 20 heeft 94 m² woonoppervlakte. In Ossenkoppelerhoek Midden Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaen Brouwerstraat 20 en wat betekent dat?

Adriaen Brouwerstraat 20 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-06-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

De wijk Ossenkoppelerhoek Midden Zuid in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ossenkoppelerhoek Midden Zuid?

Vanuit Adriaen Brouwerstraat 20 in Ossenkoppelerhoek Midden Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.