Streetview Ambtstraat 35 Almelo

Ambtstraat 35, 7605 EN Almelo

84 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Ambtstraat 35 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ambtstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ambtstraat 35

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
240.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
358.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Locatie van Ambtstraat 35

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ambtstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Ambtstraat 35?

De prijsindicatie voor Ambtstraat 35 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €2.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ambtstraat 35 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Ambtstraat 35 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ambtstraat 35?

Ambtstraat 35 is een woonhuis in Wonde en omgeving, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ambtstraat 35 vergeleken met de buurt?

Ambtstraat 35 heeft 84 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ambtstraat 35 en wat betekent dat?

Ambtstraat 35 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-04-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ambtstraat 35?

Ambtstraat 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Ambtstraat 35 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.