Streetview Elzenstraat 2 Almelo

Elzenstraat 2, 7605 EK Almelo

83 m² Bouwjaar 1958 11 kamers 6 slaapkamers Label A

Elzenstraat 2 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 175 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Elzenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
153.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.9%
CO₂-emissie
22.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Locatie van Elzenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Elzenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenstraat 2?

De prijsindicatie voor Elzenstraat 2 ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €2.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenstraat 2 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Elzenstraat 2 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenstraat 2?

Elzenstraat 2 is een woonhuis in Wonde en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Elzenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Elzenstraat 2 heeft 83 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 8 m² per kamer. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenstraat 2 en wat betekent dat?

Elzenstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elzenstraat 2?

Elzenstraat 2 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Elzenstraat 2 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.