Streetview Goossenmaatsweg 47 Almelo

Goossenmaatsweg 47, 7605 EA Almelo

181 m² Bouwjaar 1979

Goossenmaatsweg 47 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
181 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Goossenmaatsweg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Locatie van Goossenmaatsweg 47

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Goossenmaatsweg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Goossenmaatsweg 47?

De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goossenmaatsweg 47 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Goossenmaatsweg 47 is een appartement van 181 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goossenmaatsweg 47?

Goossenmaatsweg 47 is een appartement in Wonde en omgeving, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Goossenmaatsweg 47 vergeleken met de buurt?

Goossenmaatsweg 47 heeft 181 m² woonoppervlakte. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Goossenmaatsweg 47 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goossenmaatsweg 47: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wonde en omgeving?

Recreatie nabij Wonde en omgeving: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Goossenmaatsweg 47?