Streetview J. Duikerstraat 2 Almelo

J. Duikerstraat 2, 7605 DN Almelo

135 m² Bouwjaar 1931 Label G

J. Duikerstraat 2 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 138 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
138 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor J. Duikerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J. Duikerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

675 Inwoners
335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
332 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Achterlanden en omgeving
30% Koopwoningen
6.424 Inwoners per km²

Locatie van J. Duikerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over J. Duikerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van J. Duikerstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Achterlanden en omgeving is €203.000. Dat komt neer op circa €1.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J. Duikerstraat 2 zich tot de wijk Achterlanden en omgeving?

J. Duikerstraat 2 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Achterlanden en omgeving. De buurt telt 332 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J. Duikerstraat 2?

J. Duikerstraat 2 is een woonhuis in Achterlanden en omgeving, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is J. Duikerstraat 2 vergeleken met de buurt?

J. Duikerstraat 2 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 138 m². In Achterlanden en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J. Duikerstraat 2 en wat betekent dat?

J. Duikerstraat 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-03-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Achterlanden en omgeving?

De wijk Achterlanden en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achterlanden en omgeving?

Vanuit J. Duikerstraat 2 in Achterlanden en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.