Streetview Prinsenkampsweg 26 Almelo

Prinsenkampsweg 26, 7605 CV Almelo

110 m² Bouwjaar 1906 5 kamers

Prinsenkampsweg 26 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 209 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prinsenkampsweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Locatie van Prinsenkampsweg 26

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Prinsenkampsweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenkampsweg 26?

De prijsindicatie voor Prinsenkampsweg 26 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €1.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenkampsweg 26 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Prinsenkampsweg 26 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenkampsweg 26?

Prinsenkampsweg 26 is een woonhuis in Wonde en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenkampsweg 26 vergeleken met de buurt?

Prinsenkampsweg 26 heeft 110 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Prinsenkampsweg 26?

Prinsenkampsweg 26 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Prinsenkampsweg 26 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenkampsweg 26: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.