Streetview Prinsenkampsweg 35 Almelo

Prinsenkampsweg 35, 7605 CT Almelo

151 m² Bouwjaar 1930

Prinsenkampsweg 35 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 218 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
218 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinsenkampsweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Locatie van Prinsenkampsweg 35

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Prinsenkampsweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenkampsweg 35?

De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €1.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenkampsweg 35 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Prinsenkampsweg 35 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenkampsweg 35?

Prinsenkampsweg 35 is een woonhuis in Wonde en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenkampsweg 35 vergeleken met de buurt?

Prinsenkampsweg 35 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 218 m². In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Prinsenkampsweg 35 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenkampsweg 35: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wonde en omgeving?

Recreatie nabij Wonde en omgeving: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).