Eengezinswoning, hoekwoning Wondedwarsweg 2 Almelo

Wondedwarsweg 2, 7605 CM Almelo

120 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Wondedwarsweg 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wondedwarsweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wondedwarsweg 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.72 kg/m²

Tuin
Ja (6.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

1515 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
769 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wonde en omgeving
35% Koopwoningen
5.959 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wondedwarsweg 2

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Wondedwarsweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Wondedwarsweg 2?

De prijsindicatie voor Wondedwarsweg 2 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wondedwarsweg 2 zich tot de wijk Wonde en omgeving?

Wondedwarsweg 2 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wondedwarsweg 2?

Wondedwarsweg 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Wonde en omgeving, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wondedwarsweg 2 vergeleken met de buurt?

Wondedwarsweg 2 heeft 120 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wondedwarsweg 2 en wat betekent dat?

Wondedwarsweg 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wondedwarsweg 2?

Wondedwarsweg 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 6 m².

Hoe is de woningmarkt in Wonde en omgeving?

De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wonde en omgeving?

Vanuit Wondedwarsweg 2 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.