Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 397 m²
- Inhoud
- 592 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Wondestraat 1 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 397 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wondestraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wonde en omgeving is €169.000. Dat komt neer op circa €1.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWondestraat 1 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Wonde en omgeving. De buurt telt 769 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.959 inwoners per km².
Wondestraat 1 is een woonhuis in Wonde en omgeving, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wondestraat 1 heeft 147 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 397 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wonde en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wondestraat 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.64 kg/jaar.
Wondestraat 1 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Wonde en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Wondestraat 1 in Wonde en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3 km.