Streetview Nachtegaalstraat 129 Almelo

Nachtegaalstraat 129, 7605 BM Almelo

74 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Nachtegaalstraat 129 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalstraat 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtegaalstraat 129

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

675 Inwoners
335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
332 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Achterlanden en omgeving
30% Koopwoningen
6.424 Inwoners per km²

Locatie van Nachtegaalstraat 129

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Nachtegaalstraat 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtegaalstraat 129?

De prijsindicatie voor Nachtegaalstraat 129 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Achterlanden en omgeving is €203.000. Dat komt neer op circa €2.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtegaalstraat 129 zich tot de wijk Achterlanden en omgeving?

Nachtegaalstraat 129 is een woonhuis van 74 m² in de wijk Achterlanden en omgeving. De buurt telt 332 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtegaalstraat 129?

Nachtegaalstraat 129 is een woonhuis in Achterlanden en omgeving, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nachtegaalstraat 129 vergeleken met de buurt?

Nachtegaalstraat 129 heeft 74 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Achterlanden en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtegaalstraat 129 en wat betekent dat?

Nachtegaalstraat 129 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-07-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nachtegaalstraat 129?

Nachtegaalstraat 129 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Achterlanden en omgeving?

De wijk Achterlanden en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achterlanden en omgeving?