Streetview Nachtegaalstraat 53 Almelo

Nachtegaalstraat 53, 7605 BK Almelo

79 m² Bouwjaar 1923 Label D

Nachtegaalstraat 53 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 169 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtegaalstraat 53

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.99
CO₂-emissie
4515.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Almelo

675 Inwoners
335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
332 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Achterlanden en omgeving
30% Koopwoningen
6.424 Inwoners per km²

Locatie van Nachtegaalstraat 53

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Nachtegaalstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtegaalstraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Achterlanden en omgeving is €203.000. Dat komt neer op circa €2.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtegaalstraat 53 zich tot de wijk Achterlanden en omgeving?

Nachtegaalstraat 53 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Achterlanden en omgeving. De buurt telt 332 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtegaalstraat 53?

Nachtegaalstraat 53 is een woonhuis in Achterlanden en omgeving, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nachtegaalstraat 53 vergeleken met de buurt?

Nachtegaalstraat 53 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Achterlanden en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtegaalstraat 53 en wat betekent dat?

Nachtegaalstraat 53 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-08-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4515.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Achterlanden en omgeving?

De wijk Achterlanden en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achterlanden en omgeving?

Vanuit Nachtegaalstraat 53 in Achterlanden en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.