Streetview Rohofstraat 13 Almelo

Rohofstraat 13, 7605 AS Almelo

242 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Rohofstraat 13 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 583 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
583 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rohofstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rohofstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
251.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
472.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
86.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Almelo

1050 Inwoners
490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
472 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Nieuwstraat -Witvoet en omgeving
38% Koopwoningen
4.085 Inwoners per km²

Locatie van Rohofstraat 13

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Rohofstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Rohofstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwstraat -Witvoet en omgeving is €184.000. Dat komt neer op circa €760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rohofstraat 13 zich tot de wijk Nieuwstraat -Witvoet en omgeving?

Rohofstraat 13 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Nieuwstraat -Witvoet en omgeving. De buurt telt 472 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.085 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rohofstraat 13?

Rohofstraat 13 is een woonhuis in Nieuwstraat -Witvoet en omgeving, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rohofstraat 13 vergeleken met de buurt?

Rohofstraat 13 heeft 242 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 583 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Nieuwstraat -Witvoet en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rohofstraat 13 en wat betekent dat?

Rohofstraat 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rohofstraat 13?

Rohofstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwstraat -Witvoet en omgeving?

De wijk Nieuwstraat -Witvoet en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwstraat -Witvoet en omgeving?