Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
Kalevala 10 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 257 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €190.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kalevala 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Kalevala 10 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Noordwest is €190.000. Dat komt neer op circa €945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKalevala 10 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Aalderinkshoek Noordwest. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.880 inwoners per km².
Kalevala 10 is een woonhuis in Aalderinkshoek Noordwest, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kalevala 10 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 257 m². In Aalderinkshoek Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €190.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kalevala 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 5281.13 kg/jaar.
De wijk Aalderinkshoek Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €190.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kalevala 10 in Aalderinkshoek Noordwest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kalevala 10: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.