Eengezinswoning, tussenwoning Berliozstraat 17 Almelo

Berliozstraat 17, 7604 HS Almelo

106 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Berliozstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almelo, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 161 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €190.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Berliozstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berliozstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Almelo

1855 Inwoners
760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
751 Woningvoorraad
€190.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Noordwest
31% Koopwoningen
7.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berliozstraat 17

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Berliozstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Berliozstraat 17?

De prijsindicatie voor Berliozstraat 17 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Noordwest is €190.000. Dat komt neer op circa €1.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berliozstraat 17 zich tot de wijk Aalderinkshoek Noordwest?

Berliozstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Aalderinkshoek Noordwest. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berliozstraat 17?

Berliozstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Aalderinkshoek Noordwest, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Berliozstraat 17 vergeleken met de buurt?

Berliozstraat 17 heeft 106 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Aalderinkshoek Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €190.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berliozstraat 17 en wat betekent dat?

Berliozstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berliozstraat 17?

Berliozstraat 17 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Noordwest?

De wijk Aalderinkshoek Noordwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €190.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Noordwest?