Eengezinswoning, tussenwoning Strauszstraat 39 Almelo

Strauszstraat 39, 7604 HL Almelo

92 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Strauszstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Strauszstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strauszstraat 39

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
131.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1085 Inwoners
615 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
626 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidwest
51% Koopwoningen
6.476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strauszstraat 39

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Strauszstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Strauszstraat 39?

De prijsindicatie voor Strauszstraat 39 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidwest is €205.000. Dat komt neer op circa €2.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strauszstraat 39 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidwest?

Strauszstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidwest. De buurt telt 626 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strauszstraat 39?

Strauszstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Aalderinkshoek Zuidwest, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Strauszstraat 39 vergeleken met de buurt?

Strauszstraat 39 heeft 92 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Aalderinkshoek Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strauszstraat 39 en wat betekent dat?

Strauszstraat 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strauszstraat 39?

Strauszstraat 39 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidwest?

De wijk Aalderinkshoek Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidwest?