Streetview Brucknerstraat 13 Almelo

Brucknerstraat 13, 7604 HE Almelo

107 m² Bouwjaar 1972 Label C

Brucknerstraat 13 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 146 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
146 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Brucknerstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brucknerstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1085 Inwoners
615 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
626 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidwest
51% Koopwoningen
6.476 Inwoners per km²

Locatie van Brucknerstraat 13

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Brucknerstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Brucknerstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidwest is €205.000. Dat komt neer op circa €1.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brucknerstraat 13 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidwest?

Brucknerstraat 13 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidwest. De buurt telt 626 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brucknerstraat 13?

Brucknerstraat 13 is een woonhuis in Aalderinkshoek Zuidwest, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brucknerstraat 13 vergeleken met de buurt?

Brucknerstraat 13 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Aalderinkshoek Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brucknerstraat 13 en wat betekent dat?

Brucknerstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidwest?

De wijk Aalderinkshoek Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidwest?

Vanuit Brucknerstraat 13 in Aalderinkshoek Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidwest?