Streetview Mozartstraat 10 Almelo

Mozartstraat 10, 7604 GP Almelo

81 m² Bouwjaar 1966 Label C

Mozartstraat 10 is een appartement in Almelo, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
81 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Almelo

1085 Inwoners
615 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
626 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidwest
51% Koopwoningen
6.476 Inwoners per km²

Locatie van Mozartstraat 10

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Mozartstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartstraat 10?

De prijsindicatie voor Mozartstraat 10 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidwest is €205.000. Dat komt neer op circa €2.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartstraat 10 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidwest?

Mozartstraat 10 is een appartement van 81 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidwest. De buurt telt 626 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartstraat 10?

Mozartstraat 10 is een appartement in Aalderinkshoek Zuidwest, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mozartstraat 10 vergeleken met de buurt?

Mozartstraat 10 heeft 81 m² woonoppervlakte. In Aalderinkshoek Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartstraat 10 en wat betekent dat?

Mozartstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidwest?

De wijk Aalderinkshoek Zuidwest in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidwest?

Vanuit Mozartstraat 10 in Aalderinkshoek Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidwest?