Streetview Telemannstraat 10 Almelo

Telemannstraat 10, 7604 GB Almelo

106 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Telemannstraat 10 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 282 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Telemannstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Telemannstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

570 Inwoners
250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidoost
90% Koopwoningen
3.456 Inwoners per km²

Locatie van Telemannstraat 10

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Telemannstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Telemannstraat 10?

De prijsindicatie voor Telemannstraat 10 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidoost is €381.000. Dat komt neer op circa €3.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Telemannstraat 10 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidoost?

Telemannstraat 10 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidoost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.456 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Telemannstraat 10?

Telemannstraat 10 is een woonhuis in Aalderinkshoek Zuidoost, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Telemannstraat 10 vergeleken met de buurt?

Telemannstraat 10 heeft 106 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Aalderinkshoek Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Telemannstraat 10 en wat betekent dat?

Telemannstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Telemannstraat 10?

Telemannstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidoost?

De wijk Aalderinkshoek Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidoost?

Vanuit Telemannstraat 10 in Aalderinkshoek Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.