Eengezinswoning, vrijstaande woning Brahmsstraat 17 Almelo

Brahmsstraat 17, 7604 ES Almelo

151 m² Bouwjaar 1968 8 kamers 4 slaapkamers Label D

Brahmsstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 402 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
402 m²
Inhoud
673 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brahmsstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brahmsstraat 17

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

570 Inwoners
250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidoost
90% Koopwoningen
3.456 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brahmsstraat 17

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Brahmsstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Brahmsstraat 17?

De prijsindicatie voor Brahmsstraat 17 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidoost is €381.000. Dat komt neer op circa €2.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brahmsstraat 17 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidoost?

Brahmsstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidoost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.456 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brahmsstraat 17?

Brahmsstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Aalderinkshoek Zuidoost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brahmsstraat 17 vergeleken met de buurt?

Brahmsstraat 17 heeft 151 m² woonoppervlakte en 673 m³ inhoud. Het perceel is 402 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Aalderinkshoek Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brahmsstraat 17 en wat betekent dat?

Brahmsstraat 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-10-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brahmsstraat 17?

Brahmsstraat 17 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidoost?

De wijk Aalderinkshoek Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidoost?