Streetview Apollolaan 36 Almelo

Apollolaan 36, 7604 EK Almelo

139 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Apollolaan 36 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 588 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
588 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Apollolaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Apollolaan 36

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
163.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
304.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Almelo

570 Inwoners
250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde Aalderinkshoek Zuidoost
90% Koopwoningen
3.456 Inwoners per km²

Locatie van Apollolaan 36

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Apollolaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Apollolaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Aalderinkshoek Zuidoost is €381.000. Dat komt neer op circa €2.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Apollolaan 36 zich tot de wijk Aalderinkshoek Zuidoost?

Apollolaan 36 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Aalderinkshoek Zuidoost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.456 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Apollolaan 36?

Apollolaan 36 is een woonhuis in Aalderinkshoek Zuidoost, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Apollolaan 36 vergeleken met de buurt?

Apollolaan 36 heeft 139 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 588 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Aalderinkshoek Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Apollolaan 36 en wat betekent dat?

Apollolaan 36 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-10-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Apollolaan 36?

Apollolaan 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalderinkshoek Zuidoost?

De wijk Aalderinkshoek Zuidoost in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalderinkshoek Zuidoost?

Vanuit Apollolaan 36 in Aalderinkshoek Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.