Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 496 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Wierdensestraat 147 B is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 496 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €190.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wierdensestraat 147 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Wierdensestraat 147 B ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkelanden is €190.000. Dat komt neer op circa €1.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWierdensestraat 147 B is een woonhuis van 160 m² in de wijk Kerkelanden. De buurt telt 594 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.704 inwoners per km².
Wierdensestraat 147 B is een woonhuis in Kerkelanden, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wierdensestraat 147 B heeft 160 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 496 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kerkelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €190.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wierdensestraat 147 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Wierdensestraat 147 B heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kerkelanden in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €190.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Wierdensestraat 147 B in Kerkelanden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wierdensestraat 147 B: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.