Streetview Stationsplein West 22 Almelo

Stationsplein West 22, 7604 BA Almelo

79 m² Bouwjaar 2024 2 slaapkamers Label A++++

Stationsplein West 22 is een woning in Almelo, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €190.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
79 m²
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stationsplein West 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsplein West 22

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
56.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-5.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
106%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Almelo

1305 Inwoners
600 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
594 Woningvoorraad
€190.000 Gem. woningwaarde Kerkelanden
27% Koopwoningen
3.704 Inwoners per km²

Locatie van Stationsplein West 22

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Stationsplein West 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsplein West 22?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkelanden is €190.000. Dat komt neer op circa €2.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsplein West 22 zich tot de wijk Kerkelanden?

Stationsplein West 22 is een woning van 79 m² in de wijk Kerkelanden. De buurt telt 594 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsplein West 22?

Stationsplein West 22 is een woning in Kerkelanden, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stationsplein West 22 vergeleken met de buurt?

Stationsplein West 22 heeft 79 m² woonoppervlakte. In Kerkelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €190.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsplein West 22 en wat betekent dat?

Stationsplein West 22 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kerkelanden?

De wijk Kerkelanden in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €190.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkelanden?

Vanuit Stationsplein West 22 in Kerkelanden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkelanden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stationsplein West 22: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.