Streetview Egbert ten Catelaan 14 Almelo

Egbert ten Catelaan 14, 7604 AV Almelo

210 m² Bouwjaar 1932 Label F

Egbert ten Catelaan 14 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 437 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
437 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Egbert ten Catelaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egbert ten Catelaan 14

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Almelo

500 Inwoners
220 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Rohof en omgeving
93% Koopwoningen
2.752 Inwoners per km²

Locatie van Egbert ten Catelaan 14

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Egbert ten Catelaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Egbert ten Catelaan 14?

De prijsindicatie voor Egbert ten Catelaan 14 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Rohof en omgeving is €344.000. Dat komt neer op circa €1.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egbert ten Catelaan 14 zich tot de wijk Rohof en omgeving?

Egbert ten Catelaan 14 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Rohof en omgeving. De buurt telt 214 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egbert ten Catelaan 14?

Egbert ten Catelaan 14 is een woonhuis in Rohof en omgeving, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Egbert ten Catelaan 14 vergeleken met de buurt?

Egbert ten Catelaan 14 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 437 m². In Rohof en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egbert ten Catelaan 14 en wat betekent dat?

Egbert ten Catelaan 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-05-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rohof en omgeving?

De wijk Rohof en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rohof en omgeving?

Vanuit Egbert ten Catelaan 14 in Rohof en omgeving bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.