Streetview Chiel Dethmersstraat 28 Almelo

Chiel Dethmersstraat 28, 7603 SL Almelo

76 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Chiel Dethmersstraat 28 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
328 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Chiel Dethmersstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chiel Dethmersstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Almelo

795 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
377 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Rumerslanden
33% Koopwoningen
3.479 Inwoners per km²

Locatie van Chiel Dethmersstraat 28

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Chiel Dethmersstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Chiel Dethmersstraat 28?

De prijsindicatie voor Chiel Dethmersstraat 28 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Rumerslanden is €218.000. Dat komt neer op circa €2.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chiel Dethmersstraat 28 zich tot de wijk Rumerslanden?

Chiel Dethmersstraat 28 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Rumerslanden. De buurt telt 377 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chiel Dethmersstraat 28?

Chiel Dethmersstraat 28 is een woonhuis in Rumerslanden, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Chiel Dethmersstraat 28 vergeleken met de buurt?

Chiel Dethmersstraat 28 heeft 76 m² woonoppervlakte en 328 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Rumerslanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chiel Dethmersstraat 28 en wat betekent dat?

Chiel Dethmersstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-12-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chiel Dethmersstraat 28?

Chiel Dethmersstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rumerslanden?

De wijk Rumerslanden in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rumerslanden?

Vanuit Chiel Dethmersstraat 28 in Rumerslanden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.