Streetview Ingenhouszlaan 11 Almelo

Ingenhouszlaan 11, 7603 PC Almelo

240 m² Bouwjaar 2023 11 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Ingenhouszlaan 11 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 822 m² en 11 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
822 m²
Kamers
11
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ingenhouszlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ingenhouszlaan 11

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Almelo

715 Inwoners
235 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
218 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Mooie Vrouwenweg en omgeving
96% Koopwoningen
830 Inwoners per km²

Locatie van Ingenhouszlaan 11

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ingenhouszlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Ingenhouszlaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Mooie Vrouwenweg en omgeving is €647.000. Dat komt neer op circa €2.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ingenhouszlaan 11 zich tot de wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving?

Ingenhouszlaan 11 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 830 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ingenhouszlaan 11?

Ingenhouszlaan 11 is een woonhuis in Mooie Vrouwenweg en omgeving, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ingenhouszlaan 11 vergeleken met de buurt?

Ingenhouszlaan 11 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 822 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Mooie Vrouwenweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ingenhouszlaan 11 en wat betekent dat?

Ingenhouszlaan 11 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Ingenhouszlaan 11?

Ingenhouszlaan 11 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mooie Vrouwenweg en omgeving?

De wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mooie Vrouwenweg en omgeving?

Vanuit Ingenhouszlaan 11 in Mooie Vrouwenweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.