Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 710 m²
Mooie Vrouwenweg 21 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 710 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mooie Vrouwenweg 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
7.7 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Mooie Vrouwenweg 21 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Mooie Vrouwenweg en omgeving is €647.000. Dat komt neer op circa €4.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMooie Vrouwenweg 21 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 830 inwoners per km².
Mooie Vrouwenweg 21 is een woonhuis in Mooie Vrouwenweg en omgeving, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mooie Vrouwenweg 21 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 710 m². In Mooie Vrouwenweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mooie Vrouwenweg 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.69 kg/jaar.
De wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Mooie Vrouwenweg 21 in Mooie Vrouwenweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mooie Vrouwenweg 21: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.