Vrijstaande woning Sluiskade Noordzijde 200 Almelo

Sluiskade Noordzijde 200, 7603 NX Almelo

258 m² Bouwjaar 1932 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Sluiskade Noordzijde 200 is een vrijstaande woning in Almelo, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 10070 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
10070 m²
Inhoud
983 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sluiskade Noordzijde 200

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluiskade Noordzijde 200

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.94 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Almelo

145 Inwoners
50 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
50 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen wijk 13
78% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluiskade Noordzijde 200

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Sluiskade Noordzijde 200

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluiskade Noordzijde 200?

De prijsindicatie voor Sluiskade Noordzijde 200 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen wijk 13 is €603.000. Dat komt neer op circa €2.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluiskade Noordzijde 200 zich tot de wijk Verspreide huizen wijk 13?

Sluiskade Noordzijde 200 is een vrijstaande woning van 258 m² in de wijk Verspreide huizen wijk 13. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluiskade Noordzijde 200?

Sluiskade Noordzijde 200 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen wijk 13, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sluiskade Noordzijde 200 vergeleken met de buurt?

Sluiskade Noordzijde 200 heeft 258 m² woonoppervlakte en 983 m³ inhoud. Het perceel is 10070 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verspreide huizen wijk 13 ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluiskade Noordzijde 200 en wat betekent dat?

Sluiskade Noordzijde 200 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluiskade Noordzijde 200?

Sluiskade Noordzijde 200 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen wijk 13?

De wijk Verspreide huizen wijk 13 in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.