Streetview Wanschersweg 18 A Almelo

Wanschersweg 18 A, 7603 NR Almelo

220 m² Bouwjaar 2012 6 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Wanschersweg 18 A is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 816 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
816 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wanschersweg 18 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wanschersweg 18 A

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Almelo

1315 Inwoners
480 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde Markgraven
99% Koopwoningen
2.887 Inwoners per km²

Locatie van Wanschersweg 18 A

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Wanschersweg 18 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Wanschersweg 18 A?

De gemiddelde woningwaarde in Markgraven is €532.000. Dat komt neer op circa €2.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wanschersweg 18 A zich tot de wijk Markgraven?

Wanschersweg 18 A is een woonhuis van 220 m² in de wijk Markgraven. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wanschersweg 18 A?

Wanschersweg 18 A is een woonhuis in Markgraven, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wanschersweg 18 A vergeleken met de buurt?

Wanschersweg 18 A heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 816 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Markgraven ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wanschersweg 18 A en wat betekent dat?

Wanschersweg 18 A heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Wanschersweg 18 A?

Wanschersweg 18 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Markgraven?

De wijk Markgraven in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markgraven?

Vanuit Wanschersweg 18 A in Markgraven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Markgraven?