Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Ootmarsumsestraat 478 Almelo

Ootmarsumsestraat 478, 7603 NN Almelo

127 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Ootmarsumsestraat 478 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almelo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 587 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
587 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ootmarsumsestraat 478

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ootmarsumsestraat 478

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Almelo

715 Inwoners
235 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
218 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Mooie Vrouwenweg en omgeving
96% Koopwoningen
830 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ootmarsumsestraat 478

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ootmarsumsestraat 478

Wat is de geschatte woningwaarde van Ootmarsumsestraat 478?

De prijsindicatie voor Ootmarsumsestraat 478 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Mooie Vrouwenweg en omgeving is €647.000. Dat komt neer op circa €5.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ootmarsumsestraat 478 zich tot de wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving?

Ootmarsumsestraat 478 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 127 m² in de wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 830 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ootmarsumsestraat 478?

Ootmarsumsestraat 478 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Mooie Vrouwenweg en omgeving, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ootmarsumsestraat 478 vergeleken met de buurt?

Ootmarsumsestraat 478 heeft 127 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 587 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Mooie Vrouwenweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ootmarsumsestraat 478 en wat betekent dat?

Ootmarsumsestraat 478 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ootmarsumsestraat 478?

Ootmarsumsestraat 478 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mooie Vrouwenweg en omgeving?

De wijk Mooie Vrouwenweg en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mooie Vrouwenweg en omgeving?