Streetview Ootmarsumsestraat 485 Almelo

Ootmarsumsestraat 485, 7603 NM Almelo

109 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Ootmarsumsestraat 485 is een woonhuis in Almelo, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 299 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €724.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ootmarsumsestraat 485

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ootmarsumsestraat 485

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
333.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
436.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Almelo

540 Inwoners
175 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€724.000 Gem. woningwaarde Robbenhaarsweg Noord
96% Koopwoningen
1.438 Inwoners per km²

Locatie van Ootmarsumsestraat 485

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Ootmarsumsestraat 485

Wat is de geschatte woningwaarde van Ootmarsumsestraat 485?

De gemiddelde woningwaarde in Robbenhaarsweg Noord is €724.000. Dat komt neer op circa €6.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ootmarsumsestraat 485 zich tot de wijk Robbenhaarsweg Noord?

Ootmarsumsestraat 485 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Robbenhaarsweg Noord. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ootmarsumsestraat 485?

Ootmarsumsestraat 485 is een woonhuis in Robbenhaarsweg Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ootmarsumsestraat 485 vergeleken met de buurt?

Ootmarsumsestraat 485 heeft 109 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Robbenhaarsweg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €724.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ootmarsumsestraat 485 en wat betekent dat?

Ootmarsumsestraat 485 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-03-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ootmarsumsestraat 485?

Ootmarsumsestraat 485 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Robbenhaarsweg Noord?

De wijk Robbenhaarsweg Noord in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €724.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Robbenhaarsweg Noord?