Streetview Livingstonestraat 32 Alkmaar

Livingstonestraat 32, 1827 PW Alkmaar

69 m² Bouwjaar 1991 Label A

Livingstonestraat 32 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Livingstonestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Livingstonestraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
2134.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2430 Inwoners
1065 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1057 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Daalmeer-Noordwest
63% Koopwoningen
8.923 Inwoners per km²

Locatie van Livingstonestraat 32

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Livingstonestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Livingstonestraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Daalmeer-Noordwest is €322.000. Dat komt neer op circa €4.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Livingstonestraat 32 zich tot de wijk Daalmeer-Noordwest?

Livingstonestraat 32 is een appartement van 69 m² in de wijk Daalmeer-Noordwest. De buurt telt 1.057 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Livingstonestraat 32?

Livingstonestraat 32 is een appartement in Daalmeer-Noordwest, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Livingstonestraat 32 vergeleken met de buurt?

Livingstonestraat 32 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Daalmeer-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Livingstonestraat 32 en wat betekent dat?

Livingstonestraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2134.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Daalmeer-Noordwest?

De wijk Daalmeer-Noordwest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalmeer-Noordwest?

Vanuit Livingstonestraat 32 in Daalmeer-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Daalmeer-Noordwest?