Streetview Marga Klompéstraat 14 Alkmaar

Marga Klompéstraat 14, 1827 MG Alkmaar

160 m² Bouwjaar 1990 6 kamers Label C

Marga Klompéstraat 14 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 228 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marga Klompéstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marga Klompéstraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2775 Inwoners
1195 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1176 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Daalmeer-Zuidoost
76% Koopwoningen
6.434 Inwoners per km²

Locatie van Marga Klompéstraat 14

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Marga Klompéstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Marga Klompéstraat 14?

De prijsindicatie voor Marga Klompéstraat 14 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Daalmeer-Zuidoost is €341.000. Dat komt neer op circa €2.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marga Klompéstraat 14 zich tot de wijk Daalmeer-Zuidoost?

Marga Klompéstraat 14 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Daalmeer-Zuidoost. De buurt telt 1.176 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marga Klompéstraat 14?

Marga Klompéstraat 14 is een woonhuis in Daalmeer-Zuidoost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marga Klompéstraat 14 vergeleken met de buurt?

Marga Klompéstraat 14 heeft 160 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Daalmeer-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marga Klompéstraat 14 en wat betekent dat?

Marga Klompéstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marga Klompéstraat 14?

Marga Klompéstraat 14 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Daalmeer-Zuidoost?

De wijk Daalmeer-Zuidoost in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalmeer-Zuidoost?

Vanuit Marga Klompéstraat 14 in Daalmeer-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.