Eengezinswoning, hoekwoning Penningweg 19 Alkmaar

Penningweg 19, 1827 JN Alkmaar

111 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Penningweg 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Alkmaar, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 197 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Penningweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Penningweg 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.9%
CO₂-emissie
28.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2430 Inwoners
1065 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1057 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Daalmeer-Noordwest
63% Koopwoningen
8.923 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Penningweg 19

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Penningweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Penningweg 19?

De prijsindicatie voor Penningweg 19 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Daalmeer-Noordwest is €322.000. Dat komt neer op circa €2.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Penningweg 19 zich tot de wijk Daalmeer-Noordwest?

Penningweg 19 is een eengezinswoning, hoekwoning van 111 m² in de wijk Daalmeer-Noordwest. De buurt telt 1.057 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Penningweg 19?

Penningweg 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Daalmeer-Noordwest, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Penningweg 19 vergeleken met de buurt?

Penningweg 19 heeft 111 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Daalmeer-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Penningweg 19 en wat betekent dat?

Penningweg 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Penningweg 19?

Penningweg 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in Daalmeer-Noordwest?

De wijk Daalmeer-Noordwest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalmeer-Noordwest?

Vanuit Penningweg 19 in Daalmeer-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.