Streetview Isarstraat 11 Alkmaar

Isarstraat 11, 1827 GC Alkmaar

129 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Isarstraat 11 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 237 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Isarstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Isarstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2430 Inwoners
1065 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1057 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Daalmeer-Noordwest
63% Koopwoningen
8.923 Inwoners per km²

Locatie van Isarstraat 11

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Isarstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Isarstraat 11?

De prijsindicatie voor Isarstraat 11 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Daalmeer-Noordwest is €322.000. Dat komt neer op circa €2.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Isarstraat 11 zich tot de wijk Daalmeer-Noordwest?

Isarstraat 11 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Daalmeer-Noordwest. De buurt telt 1.057 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Isarstraat 11?

Isarstraat 11 is een woonhuis in Daalmeer-Noordwest, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Isarstraat 11 vergeleken met de buurt?

Isarstraat 11 heeft 129 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Daalmeer-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Isarstraat 11 en wat betekent dat?

Isarstraat 11 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Isarstraat 11?

Isarstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Daalmeer-Noordwest?

De wijk Daalmeer-Noordwest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalmeer-Noordwest?

Vanuit Isarstraat 11 in Daalmeer-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.