Streetview Tirolstraat 49 Alkmaar

Tirolstraat 49, 1827 ER Alkmaar

106 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Tirolstraat 49 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tirolstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tirolstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2775 Inwoners
1195 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1176 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Daalmeer-Zuidoost
76% Koopwoningen
6.434 Inwoners per km²

Locatie van Tirolstraat 49

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Tirolstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Tirolstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Daalmeer-Zuidoost is €341.000. Dat komt neer op circa €3.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tirolstraat 49 zich tot de wijk Daalmeer-Zuidoost?

Tirolstraat 49 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Daalmeer-Zuidoost. De buurt telt 1.176 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tirolstraat 49?

Tirolstraat 49 is een woonhuis in Daalmeer-Zuidoost, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tirolstraat 49 vergeleken met de buurt?

Tirolstraat 49 heeft 106 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Daalmeer-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tirolstraat 49 en wat betekent dat?

Tirolstraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tirolstraat 49?

Tirolstraat 49 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Daalmeer-Zuidoost?

De wijk Daalmeer-Zuidoost in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalmeer-Zuidoost?

Vanuit Tirolstraat 49 in Daalmeer-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.