Eengezinswoning, hoekwoning Patrijsstraat 7 Alkmaar

Patrijsstraat 7, 1826 KM Alkmaar

104 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Patrijsstraat 7 is een eengezinswoning, hoekwoning in Alkmaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 284 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
348 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Patrijsstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patrijsstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.5%
CO₂-emissie
19.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3230 Inwoners
1530 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1504 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde De Horn-Noord
67% Koopwoningen
6.662 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Patrijsstraat 7

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Patrijsstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Patrijsstraat 7?

De prijsindicatie voor Patrijsstraat 7 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Horn-Noord is €294.000. Dat komt neer op circa €2.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patrijsstraat 7 zich tot de wijk De Horn-Noord?

Patrijsstraat 7 is een eengezinswoning, hoekwoning van 104 m² in de wijk De Horn-Noord. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patrijsstraat 7?

Patrijsstraat 7 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Horn-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Patrijsstraat 7 vergeleken met de buurt?

Patrijsstraat 7 heeft 104 m² woonoppervlakte en 348 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Horn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patrijsstraat 7 en wat betekent dat?

Patrijsstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Patrijsstraat 7?

Patrijsstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in De Horn-Noord?

De wijk De Horn-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn-Noord?

Vanuit Patrijsstraat 7 in De Horn-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.