Streetview Albatrosweg 72 Alkmaar

Albatrosweg 72, 1826 KJ Alkmaar

59 m² Bouwjaar 1984 Label B

Albatrosweg 72 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Albatrosweg 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albatrosweg 72

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.36
CO₂-emissie
2802.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3230 Inwoners
1530 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1504 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde De Horn-Noord
67% Koopwoningen
6.662 Inwoners per km²

Locatie van Albatrosweg 72

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Albatrosweg 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Albatrosweg 72?

De gemiddelde woningwaarde in De Horn-Noord is €294.000. Dat komt neer op circa €4.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albatrosweg 72 zich tot de wijk De Horn-Noord?

Albatrosweg 72 is een appartement van 59 m² in de wijk De Horn-Noord. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albatrosweg 72?

Albatrosweg 72 is een appartement in De Horn-Noord, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Albatrosweg 72 vergeleken met de buurt?

Albatrosweg 72 heeft 59 m² woonoppervlakte. In De Horn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albatrosweg 72 en wat betekent dat?

Albatrosweg 72 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2802.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Horn-Noord?

De wijk De Horn-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn-Noord?

Vanuit Albatrosweg 72 in De Horn-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Horn-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Albatrosweg 72: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.