Portiekflat Plevierstraat 35 Alkmaar

Plevierstraat 35, 1826 HS Alkmaar

37 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Plevierstraat 35 is een portiekflat in Alkmaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
129 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Plevierstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plevierstraat 35

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3230 Inwoners
1530 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1504 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde De Horn-Noord
67% Koopwoningen
6.662 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plevierstraat 35

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Plevierstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Plevierstraat 35?

De prijsindicatie voor Plevierstraat 35 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in De Horn-Noord is €294.000. Dat komt neer op circa €7.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plevierstraat 35 zich tot de wijk De Horn-Noord?

Plevierstraat 35 is een portiekflat van 37 m² in de wijk De Horn-Noord. De buurt telt 1.504 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plevierstraat 35?

Plevierstraat 35 is een portiekflat in De Horn-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Plevierstraat 35 vergeleken met de buurt?

Plevierstraat 35 heeft 37 m² woonoppervlakte en 129 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Horn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plevierstraat 35 en wat betekent dat?

Plevierstraat 35 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-03-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plevierstraat 35?

Plevierstraat 35 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Horn-Noord?

De wijk De Horn-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn-Noord?

Vanuit Plevierstraat 35 in De Horn-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.