Streetview Tjalkstraat 15 Alkmaar

Tjalkstraat 15, 1826 DT Alkmaar

138 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Tjalkstraat 15 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 328 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
328 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tjalkstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tjalkstraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3280 Inwoners
1570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1536 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde De Horn-Zuid
71% Koopwoningen
5.749 Inwoners per km²

Locatie van Tjalkstraat 15

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Tjalkstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tjalkstraat 15?

De prijsindicatie voor Tjalkstraat 15 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in De Horn-Zuid is €304.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tjalkstraat 15 zich tot de wijk De Horn-Zuid?

Tjalkstraat 15 is een woonhuis van 138 m² in de wijk De Horn-Zuid. De buurt telt 1.536 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.749 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tjalkstraat 15?

Tjalkstraat 15 is een woonhuis in De Horn-Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tjalkstraat 15 vergeleken met de buurt?

Tjalkstraat 15 heeft 138 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Horn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tjalkstraat 15 en wat betekent dat?

Tjalkstraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tjalkstraat 15?

Tjalkstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Horn-Zuid?

De wijk De Horn-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn-Zuid?

Vanuit Tjalkstraat 15 in De Horn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.