Streetview Oudiestaete 42 Alkmaar

Oudiestaete 42, 1825 MN Alkmaar

88 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Oudiestaete 42 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oudiestaete 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudiestaete 42

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3035 Inwoners
1445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1388 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Noord
66% Koopwoningen
5.928 Inwoners per km²

Locatie van Oudiestaete 42

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Oudiestaete 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudiestaete 42?

De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €3.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudiestaete 42 zich tot de wijk 't Rak-Noord?

Oudiestaete 42 is een appartement van 88 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudiestaete 42?

Oudiestaete 42 is een appartement in 't Rak-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oudiestaete 42 vergeleken met de buurt?

Oudiestaete 42 heeft 88 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudiestaete 42 en wat betekent dat?

Oudiestaete 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudiestaete 42?

Oudiestaete 42 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Noord?

De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Vanuit Oudiestaete 42 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.