Streetview Eggestraat 18 Alkmaar

Eggestraat 18, 1825 ME Alkmaar

67 m² Bouwjaar 1981

Eggestraat 18 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
67 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Eggestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3035 Inwoners
1445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1388 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Noord
66% Koopwoningen
5.928 Inwoners per km²

Locatie van Eggestraat 18

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Eggestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Eggestraat 18?

De prijsindicatie voor Eggestraat 18 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €4.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eggestraat 18 zich tot de wijk 't Rak-Noord?

Eggestraat 18 is een appartement van 67 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eggestraat 18?

Eggestraat 18 is een appartement in 't Rak-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eggestraat 18 vergeleken met de buurt?

Eggestraat 18 heeft 67 m² woonoppervlakte. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Noord?

De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Vanuit Eggestraat 18 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eggestraat 18: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Rak-Noord?

Recreatie nabij 't Rak-Noord: restaurant (1.3 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eggestraat 18?

De prijsindicatie ligt rond €125.000 tot €150.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.