Streetview Schoffelstraat 19 Alkmaar

Schoffelstraat 19, 1825 MA Alkmaar

115 m² Bouwjaar 1982 5 kamers Label C

Schoffelstraat 19 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schoffelstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoffelstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3035 Inwoners
1445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1388 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Noord
66% Koopwoningen
5.928 Inwoners per km²

Locatie van Schoffelstraat 19

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Schoffelstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoffelstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €2.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoffelstraat 19 zich tot de wijk 't Rak-Noord?

Schoffelstraat 19 is een woonhuis van 115 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoffelstraat 19?

Schoffelstraat 19 is een woonhuis in 't Rak-Noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schoffelstraat 19 vergeleken met de buurt?

Schoffelstraat 19 heeft 115 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoffelstraat 19 en wat betekent dat?

Schoffelstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoffelstraat 19?

Schoffelstraat 19 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Noord?

De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Vanuit Schoffelstraat 19 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.